Yaşam

MasterChef Büşra Evleniyor mu?

MasterChef Büşra evleniyor mu? MasterChef All Star yarışmacısı Büşra kimle evleniyor? sorularına yanıt arıyor. TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef All Star’ın başarılı yarışmacılarından Büşra Zambak, müzisyen sevgilisiyle uzun süredir aşk yaşıyordu. MasterChef Büşra evleniyor mu? MasterChef All Star yarışmacısı Büşra kimle evleniyor? Detaylar haberimizde…

MASTERCHEF BÜSRA EVLİ Mİ?

MasterChef All Star tez yarışmacılarından Büşra Zambak, bir süredir birlikte olduğu müzisyen sevgilisinden evlilik teklifi aldı. O anları sosyal medya hesabından yayınlayan Zambak, “Her şeye evet çünkü bana olan sevginizi ve saygınızı hiç kaybetmediniz.”

MASTERCHEF ALL STAR YARIŞICISI BUSRA EVLENİYOR KİMDİR?

MasterChef’te tanıştığı arkadaşları ve sevgilisiyle doğum gününü kutlayan Büşra’ya beklenmedik bir evlilik teklifi geldi. Sevgilisinin teklifi karşısında şaşkına dönen Büşra, teklifi kabul etti. O anları Instagram hesabından paylaşan yarışmacı, “Bu mutlu, özel anı benimle paylaşan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Her şeye evet, bana bu özel anı yaşattıkları için, Bana karşı her zaman nazik davrandığınız için sevginizi, ilginizi ve saygınızı hiç eksik etmiyorum.” ” sözlerini kullandı.

MASTERCHEF YARIŞMACILARI YALNIZ BIRAKMADI

MasterChef yarışmacıları Kıvanç, Çağatay, Tolga ve Berker, Büşra’yı anlamlı gününde yalnız bırakmadı. Teklifin ardından takipçilerinden gelen tebriklere yanıt veren Büşra, “Herkese çok teşekkür ederim. Daha sonra sevgilisiyle fotoğrafını yüzüğünü göstererek paylaşan Büşra Zambak, “Artık böyle poz veriyorum” dedi.

serinhisarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu