Yaşam

Ece Erken’in Obsesif Hayran İsyanı: Beni Tehdit Ediyor

Ece Erken’in başı, daha önce kendisini ve merhum eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu tehdit eden takıntılı hayranı E.Ç ile bir kez daha dertte. Erken, “Bu kişi nasıl kapıma gelebilir? Peki neden hâlâ orada? Neden şizofreni tanısı konuluyor ve tedavi görmüyor? Beni dağa çıkarmakla tehdit ediyor!” isyan etti.

“Kapıma Nasıl Gelebilir?”

 

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından yeni bir açıklama yapan Ece Erken, E.Ç. kapısına geldi. Erken; “Bu kişi nasıl kapıma gelebilir? Neden hâlâ dışarıda dolaşabiliyor? Neden şizofreni tanısı konuluyor ve tedavi görmüyor?” Diyerek isyanını dile getirdi.

E.Ç’nin annesi Nurhan Serpici’ye gönderdiği notları da polisleri etiketleyerek yayınlayan Ece Erken; “Beni dağa götürmekle tehdit ediyor. Suç duyurusunda bulunduk; Akıl hastanesinden çıktıktan sonra hâlâ ne yapmasını bekliyorsunuz? sözlerini kullanarak şikayetçi oldu.

Ece Erken, daha önce kendisini ve merhum eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu cep telefonuna mesaj göndererek tehdit ettiğini iddia ettiği takıntılı hayranı Erdal Çınar hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

Ekim 2021’deki duruşmaya katılan müşteki Ece Erken ve tutuksuz sanık Çınar hakkında iddianame hazırlandı.

Geçen yıl mahkeme kararını açıklayan Ece, “Yıllardır beni takip eden sapık Erdal Çınar hakkında rahmetli eşi Şafak’ın açtığı ve değerli avukatım Helin Ballıkaya’nın da dahil olduğu dava bugün sonuçlandı. Mahkeme, Erdal’ın akıl hastanesine yatırılmasına karar verdi. Allah hepsinden razı olsun. Eski eşini anarak, “Şafak’ın en çok istediği şey buydu” dedi.

Ece Erken, bugün Instagram profilinde paylaştığı paylaşımla hayranlarını korkuttu. Erken, Erdal Çınar’ın kapısına geldiğini belirtti.

Erdal Çınar beni dağa götürmekle tehdit ediyor. Suç duyurusunda bulunduk ama eylemlerine devam ediyor. Bu varlığı görenlerin polise haber vermesi gerekiyor. Ayrıca notunu da ekledi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu