Haber

Çiçekçilerde anneler günü telaşı

Çiçekçilerde ‘Anneler Günü’ telaşı

BOLU – Bolu’da Anneler Günü nedeniyle çiçekçiler yoğunluk yaşıyor. Anne ve eşlerine çiçek almak isteyen vatandaşlar çiçekçilere yöneldi.

14 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla annesi ve eşine çiçek almak isteyen vatandaşlar çiçekçilerde yoğunluk oluşturdu. En çok gül ve buketi tercih eden vatandaşlar, annelerini ve eşlerini memnun etmek için soluğu çiçekçilerde alırken, çok sayıda vatandaş çiçeklerini seçim gününe bırakmamak için önceki gün çiçeklerini aldı. Anneler Günü için çiçekçilerin hazırladığı buketler, aranjmanlar ve canlı çiçekler en çok tercih edilen eserler oldu.

“Şu anda Anneler Günü için bir koşuşturma var”

Anneler Günü için her türlü çiçeği hazırladıklarını belirten Naim Eren Duman, “Nişanlımla birlikte Bolu’da yeni nesil bir çiçekçi açtık. Şu sıralar anneler günü telaşı var. Bunun için hazırlanıyoruz. Başlayacağız. yeni ürünlerimizle müşterilerimize hizmet vermek.Orkide çeşitleri,yıldız biti,antoryum çeşitleri.İthal salkımda ve yerli salkımda bir çok teraryum çeşidimiz mevcuttur.Bolu da hiç yapılmamış ayıcık buketlerimiz mevcuttur.Çalışıyoruz. tüm müşterilerimize hizmet verebilmek için boyuna her ailenin bütçesine uygun bazı şeylere ulaşmak.” söz konusu.

“İki gündür yoğun talep var”

İki gündür yoğun bir gün olduğunu belirten Naim Eren Duman, “İki gündür yoğun bir talep var. Pazar günü inşallah bu talebi yakalarız. Keyifli bir Anneler Günü olacak. Anneler bizim kanatsız meleğimizdir. Onlara en güzel ikramları, en hoş çiçeklerimizi sunmaya çalışacağız. “Mutlaka seçim öncesi bir yoğunluk var. Çünkü herkes oy vermeye gidecek ve gitmeden önce cumartesiden yani bugünden işlerini annelerine kahvaltıda ya da nereye giderlerse gitsinler götürmek istiyorlar. Bugün de yoğun bir programımız var ama umarım yarın daha ağır olur. Seçim de doğal olarak bizi biraz etkiledi.” dedi.

“Yeni Nesil Stillerle Müşterilerimizi Mutlu Etmeye Çalışıyoruz”

Derya Karayanık, “Müşterimizin annesine özel lale aranjman kutumuzu hazırladık. Anneler Günü’ne özel notla teslim edeceğiz. Yeni nesil modellerle müşterilerimizi mutlu etmeye çalışıyoruz.”

haberibradi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu