Haber

Beyoğlu’nda PKK’lılardan AK Parti Genel Başkanı’na alçak saldırı!

İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde PKK’lılardan çirkin saldırı… Okmeydanı’nda koalisyon ortağı 7 kişilik bir grup HDP sempatizanı Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız ve eşi Seyhan Yıldız’ın yolunu kesti.

Başkan Yıldız’ın elini tutan ve terör örgütü PKK’nın işaretini yapan grup, “Burada konuşturmayacağız” dedi. Saldırganlar, Türk bayrağı taşıyan kadınların da üzerine basarak küfürler savurdu.

SEÇİM ÇALIŞMALARINA TERÖR SEMBATİSİNİ ÖNLEYİN!

Seçim çalışmaları kapsamında ziyarette bulunan Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, lojmanın bulunduğu Okmeydanı mevkiinde PKK sempatizanı grubun ablukası ile karşılaştı.

“BURADA KONUŞMUYORUZ!”

Haydar Ali Yıldız’ın elini tutan ve terör örgütü PKK’nın zafer işareti yapan grup, “Burada konuşturmayacağız” diyerek olaya müdahale etti.

Saldırganlar, Türk bayrağı taşıyan kadınlara da saldırdı. Yaşlı bir kadına ağza alınmayacak küfürlerle hakaret etti. Terör destekçileri hakkında soruşturma başlatıldı.

BAŞKAN YILDIZ’DAN AÇIKLAMA!

Beyoğlu Belediye Başkanı Yıldız, sosyal medyadan konuyla ilgili açıklama yaptı. Yıldız, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Bugün Okmeydanı’nda maalesef tatsız bir olay yaşadık. Mahalle mahalle düzenlediğimiz aşk yürüyüşümüzde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın şükranlarını “Bayrağı Bırakma” türküsüyle komşularımıza iletiyoruz. Seçim kampanyası boyunca demokrasi şöleni yaşadığımız Beyoğlu’nda bugün marjinal gruplar terör örgütünün zafer işareti yaparak üzerimize saldırmaya çalıştı. Üstelik ellerinde Türk bayrağıyla hanımlarımıza saldırdılar, yaşlı bir teyzeye ağza alınmayacak küfürler yağdırdılar. Muhalif seçmeni sahte kalpleriyle kandıran, aşk kazanacak algısı yaratan ama seçim gecesi tüm ülkenin gözü önünde tiyatro oynayarak gerçekleri saklayan iki büyükşehir lideri; Bu sevgisizlik, bu hazımsızlık, bu gerginlik sizin eseriniz. Milletimiz sizlerin samimiyetsiz sevgilerinize, sahte kalplerinize en hoş cevabı verdi. Uğruna vatanını, bayrağını, devletini sakladığı temiz kalpli Recep Tayyip Erdoğan’a bir yuva, bir yuva yaptı. 28 Mayıs’ta Bayrak kazanacak, vatan kazanacak, milletimiz kazanacak.

omerli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu