Ekonomi

AlchemLife’tan Yeni Mezunlara Eğitim ve İş İmkanı

Fitoterapi alanında markalı çalışmaların sahibi olan AlchemLife, Türk ekibini genişletiyor. İsviçre merkezli şirket, yetiştirilmek üzere sahada çalışacak “Fitoterapötik Ürün Danışmanı” adayları arıyor.

Kanıta dayalı fitoterapötik ürünler pazarındaki liderliğini PhytoAdvance teknolojisi ile sürdüren AlchemLife, pazar payı her geçen gün artan besin takviyeleri sektöründe kariyer planlayanlara eğitim ve iş olanakları sunuyor. Eğitimli ve donanımlı insan kaynağının şirketlerin en büyük gücü olduğuna inanan şirket, Türkiye’de fitoterapi bilimine hakim sağlık profesyonelleri yetiştirmeyi hedeflemektedir. Yeni mezunların istihdamına katkı sağlayacak olan bu projede adaylarda iş tecrübesi aranmamaktadır.

“Fitoterapötik Ürün Danışmanı” olarak yetiştirilmek üzere seçilecek adaylara ilk aşamada üç hafta süreyle branş eğitimi, tıbbi çalışma ve pazarlama eğitimi verilecek. Eğitim sürecinde başarılı olanlar AlchemLife grubuna “Fitoterapötik Ürün Danışmanı” olarak dahil olacak ve bir ay içerisinde sahadaki oryantasyonunu tamamladıktan sonra saha ekibine katılacak.

Ürün danışmanları İstanbul, Ankara, İzmir, Tekirdağ, Çanakkale, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Muğla, Sakarya, Samsun, Konya, Trabzon illerinde görev yapacak. Adaylar başvurularını 21 Mayıs’a kadar Kariyer.net üzerinden yapabilecekler.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu