Yaşam

Usta oyuncu Musa Uzunlar, yepyeni bir diziyle izleyici karşısına çıkıyor

Rol aldığı projelerdeki başarısıyla isminden sıkça kelam ettiren usta oyuncu Musa Uzunlar, uzun bir ortanın akabinde ekranlara geri dönüyor. Usta ismin, yer alacağı proje de muhakkak oldu.

FARKLI BİR ROLDE OYNAYACAK

Musa Uzunlar’ın ‘Hayatımın Şansı’ adlı diziyle ekranlara döneceğini söyleyen gazeteci Arif Hür, yazısında şu ifadelere yer verdi: “Kurtlar Vadisi Pusu’da ve Kurtlar Vadisi Gladio sinema sinemasında canlandırdığı İskender Büyük karakteri ile geniş çevrelerce tanınan Musa Uzunlar, televizyon ekranlarında son olarak ‘Bir Annenin Günahı’ isimli dizide rol almıştı. Uzunlar, FOX TV’de yayınlanacak ‘Hayatımın Şansı’ adlı diziyle ekranlara dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Başrollerini Alican Yücesoy ve Şifanur Gül’ün paylaşacağı dizi, küçük kızıyla birlikte hayata tutunmaya çalışan ve bir üçgenle sınanan Yunga’nın etrafında dönecek. Esas ilginç noktaya gelecek olursak; Bugüne kadar genelde genelde aksiyon ve mafya dizilerinde görmeye alıştığımız Musa Uzunlar’ı bu sefer dram dozu yüksek bir projede izleyeceğiz. Kendisi hakkında toplumsal medyada ‘mafya babası rolü için doğmuş’ benzetmeleri yapılan Uzunlar, bu defa sevenlerini tam manasıyla aksi köşe yapacak…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu