Haber

Uşak’ta kalp krizi sonucu yaşamını yitiren polis memuru için tören düzenlendi

Uşak’ta geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru Süleyman Kayar (50) için Vilayet Emniyet Müdürlüğünde merasim düzenlendi.

Kaçakçılık ve Organize Kabahatlerle Şube Müdürlüğünde misyonlu polis memuru Kayar, dün akşam saatlerinde meskeninde rahatsızlandı.

Ambulansla Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan ve kalp krizi geçirdiği tespit edilen Kayar, müdahaleye karşın hayatını yitirdi.

Polis memuru Kayar’ın Türk bayrağına sarılı naaşı, tören için İl Emniyet Müdürlüğüne getirildi.

Törene katılan Uşak Valisi Turan Ergün, Kayar’ın yakınlarına başsağlığı diledi.

Ergün, Kayar’ın herkes tarafından sevilen, sayılan ve sözüne güvenilen bir insan olduğunu söyledi.

Kayar’ın mesai arkadaşlarına da başsağlığı dileyen Ergün, “50 yıllık hayatına devlet, vatan, millet sevgisini sığdıran ve bu uğurda canından can, gününden gün, emeğinden emek harcayan kıymetli kardeşimize yüce Rabbimden rahmet diliyorum. Onun kahraman arkadaşları, onun bıraktığı bu ülküyü, bu ilkeyi bu milletin yücelmesi için aynı duyguyla, aynı kararlılıkla görev ifa edeceklerine gönülden inanıyorum.” dedi.

İl Emniyet Müdürü Mesut Gezer ise örnek bir insan olduğuna şahitlik ettikleri Kayar ile çalışmakla gurur duyduklarını tabir ederek, “Onu minnetle hatırlayacak, eksikliğini, yokluğunu hissedecek ve onu özleyeceğiz. Süleyman kardeşimize Allah’tan rahmet, başta kederli ailesi olmak üzere tüm yakınlarına ve teşkilatımıza başsağlığı diliyorum.” diye konuştu.

İl Müftüsü Kazım Güzel’in duasının ardından Kayar’ın cenazesi, toprağa verilmek üzere memleketi Konya’nın Beyşehir ilçesine gönderildi.

Törene CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Fahri Semiz, Kayar’ın yakınları, mesai arkadaşları ve jandarma işçisi katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu