Yaşam

ŞİMDİYE KADARKİ EN HAFİF ULTRABOOST İLE TANIŞIN

adidas, Ultraboost dünyasının en hafif koşu ayakkabısı olan Ultraboost Light’ı tanıttı. adidas’ın farklı seviyelerdeki koşuculara maksimum performans artışı sağlamak için yaptığı yeniliklerin sonucu olan Ultraboost Light’ın temelinde orijinal “Light BOOST” taban bulunur.

BOOST teknolojisinin çığır açan bir yenilik olarak 10 yıl önce piyasaya sürülmesinden sonra geliştirilen yeni Ultraboost Light, %30 daha hafif BOOST malzemesiyle bugüne kadar üretilmiş en hafif Ultraboost modelidir. Orta tabandaki küçük kapsüller uyum içinde çalışarak her adımda enerjiyi çoğaltır ve bunu performansa dönüştürür. Harika molekül tasarımı şimdiye kadarki en hafif BOOST köpük malzemesini sunar. Hafif dış taban, tüm hava ve zemin koşullarında ideal tutuş sağlar. Ultraboost Light, koşarken optimum performansa ihtiyaç duyan sporcular için zorlu aşınma testlerinden sonra tasarlanmıştır.

Ultraboost Light, önceki Ultraboost’a göre %10 daha düşük karbon ayak izine sahiptir. Hammaddeden, üretim sürecine, paketlemeden nakliyeye kadar uluslararası kabul görmüş ISO 14067 standardına uygun olarak karbon ayak izi hesaplanarak üretilmiştir.


adidas Ultraboost Light’ın özellikleri:

● Tasarlanan başka bir LEP:
Ayakkabının tabanındaki Linear Power Point, yansımayı optimize etmek ve yeni Light BOOST malzemesiyle uyum içinde çalışmak için yeniden tasarlandı.

● PRIMEKNİT +:En üst düzeyde nefes alabilirlik ve rahatlık için üretilen koşu ayakkabısı, hafif ayakkabı yüzeyi ile uyumlu bir yapıya sahiptir.

● Continental doğal performans kauçuğu:Tüm hava koşullarında güvenli bir koşu için optimum performans sağlar.

● – %10 daha düşük karbon ayak izi:Yeni Ultraboost Light, önceki sürümlere göre daha düşük karbon ayak izi taşır.

Fiyat: Ultraboost Işık: 4.499 TL

Daha fazla bilgi için #ULTRABOOST @adidasrunning hesabını kullanarak Instagram, TikTok ve Twitter’daki sohbeti takip edebilirsiniz.

guneysuhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu