Teknoloji

Özel Yatırım Danışmanı Gibi Uygulama ‘Piapiri’ Yayınlandı

Yatırım araçlarına olan ilgi günden güne artmaya devam ederken, bu ilgiyle birlikte daha kolay yatırım yapma ve yönetme imkânı sunan platformların sayısı da artıyor. Bugün, bu platformlar ortasına bir yenisi daha katıldı.

Yatırım hizmetleri ve varlık idaresi kümesi ÜNLÜ & Co, kullanıcılara yatırım hakkında pek çok mevzuda yardımcı olmayı vadeden yeni uygulaması Piapiri’yi yayınladı. Uygulama, yatırım yapma basamağı ve bu yatırımın yönetilmesini tek bir çatı altında kolay bir halde yapmayı vadediyor.

Yatırım yapıp yönetebilir, bölümdeki tüm gelişmeler aynı platformdan takip edilebilir:

Piapiri kullanıcılara hisse senedi, VİOP, varant, yatırım fonu, kur/parite ve kripto para bilgilerini tek ekranda anlık olarak sunuyor. Bununla birlikte Tefas fonlarının tüm ayrıntılarına da çarçabuk ulaşılabiliyor.

Uygulama, yatırım araçlarının anlık datalarının yanı sıra ÜNLÜ & Co analistlerinin ‘AL’ önerilerine de konut sahipliği yapıyor. Analistlerin o devir en beğendikleri pay senetleri, Model Portföy altında bulunuyor. 

Uygulamada yatırım sepetleri, robotik alım-satım sinyalleri ve dal uzmanlarından raporlar da bulunuyor. Arayüzünün kişiselleştirilmesiyle birlikte uygulama aslında temel olarak özel bir yatırım danışmanına dönüşüyor. Tavsiyelerden faydalanmak isteyen kullanıcıların tek yapması gereken şey ise bildirimleri açık tutmak oluyor.

Hisse senetleri, vadeli süreç kontratları, opsiyonlara, yatırım fonlarına ve varantlara da yatırım yapma imkânı sunan Piapiri, yatırım yapmak istediğiniz alan ile ilgili tüm bilgileri önünüze sunuyor. Anlık borsa bilgileri, haberler, bilanço ve gelir tablosu, kademe tahlili, aracı heyetim dağılımları ve Tweetler üzere değerli ayrıntılar, tek bir yatırım uygulamasında bir ortaya geliyor.

Uygulama büsbütün fiyatsız:

Piapiri’ye müşteri olmak ve uygulamadan faydalanmak için herhangi bir fiyat ödeme zaruriliği bulunmuyor. Kullanıcılar, hesap açılış fiyatı yahut işletim fiyatı olmadan, imajlı görüşme yahut kuryeli model ile hesaplarını açabiliyorlar.

iOS ve Android platformları için yayınlanan Piapiri uygulamasına aşağıdaki temaslardan ulaşabilirsiniz:

Önemli not: Bu içerik, bir yatırım tavsiyesi olarak bedellendirilemez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu