Haber

Oyuncu Zeynep Gülmez, Feci Kazada Hayatını Kaybeden Eski Eşi Tolga Güleryüz’le İlgili İçini Döktü!

Geçtiğimiz günlerde ‘Baş Belası’ tiyatro grubunu taşıyan minibüs feci bir kaza yapmış, kazada üç kişi ne yazık ki hayatını kaybetmişti…

Kazada hayatını kaybeden oyunculardan Tolga Güleryüz ise vefatıyla herkesi yasa boğmuştu. Tolga Güleryüz’ün eski eşi oyuncu Zeynep Gülmez, Tolga Güleryüz ile ayrılıklarından bahsederek içini döktü!

Geçtiğimiz günlerde yaşanan feci kazada üç kişi hayatını kaybetmiş, 8 kişi de yaralanmıştı.

Tüm Türkiye’yi yasa boğan kazada hayatını kaybeden isimlerden biri de oyuncu Tolga Güleryüz’dü…

Kazadan yaralı olarak kurtulan Ceyhun Fersoy, Sergen Deveci ve Melis İşiten gibi isimler arkadaşları Tolga Güleryüz için veda mesajları yayınlamışlardı.

Eski eşi oyuncu Zeynep Gülmez ise “Affet beni” sözleriyle veda etmişti Tolga Güleryüz’e.

Eski eşinin vefatının akabinde Sabah’tan Tuba Kalçık’a konuşan Gülmez, içini döktü…

Kazayı nasıl öğrendiğini anlatan Gülmez, “Şok yaşadım, duyunca inanamadım. Gece olmuş kaza, arkadaşlarım bana üzülürüm diye haber verememişler. Sabah kuzenim arayıp söyleyince öğrendim.” kelamlarıyla yaşadığı şoku anlattı.

Dostane ayrılmadıklarını söyleyen Gülmez, “Tolga ile çok sık görüşmüyorduk ayrıldıktan sonra. En son bir yıl önce görüşmüştük. Dostane ayrılmadık ama düşman da değildik. Biz anlaşamadık, ayrıldık ama insan olarak çok seviyordum Tolga’yı” kelamlarıyla içini döktü.

Veda iletisinin yanlış anlaşıldığına da değinen ünlü oyuncu, “Mesajımın içeriği çarpıtıldı ama sadece ona yazdığım bir mesajdı. Tolga ile helalleştim o mesajı atarak. Tolga öldükten sonra benim bu mesajım üzerinden içeriği doldurulmaya çalışılıyor ama çarpıtılmaması gerekiyor. Helalleştim ben Tolga ile. Bunu magazinleştirmemek gerekiyor.” kelamlarıyla yaşadıklarını anlattı.

Ne denir ki, sevenlerine ve ailesine sabırlar diliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu