Yaşam

Kadir Doğulu ile evli olduğu iddia edilen Sezer Çakır konuştu: İkinci kadın olmadım.

Neslihan Atagül ile 7 yıldır evli olan Kadir Doğulu, eğlence mekanında kadınlarla samimi görüntüler ortaya çıktı. Doğulu’nun baş harfi “S” olan bir kadınla uzun süredir birlikte olduğu ve hatta ona ev kiraladığı iddia edildi. Doğulu ile hanımın imam nikahı kıydığı ve hatta Atagül’ün bu durumu bildiği iddia edildi.

“KADİR SEVDİĞİM BİR DOSTUM”

Doğulu’nun imam nikah kıydığı kadının futbolcu Oktay Derelioğlu’nun eski eşi Sezer Çakır olduğu iddia edildi. Kısa sürede sosyal medyada gündem olan Çakır, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla hakkındaki iddiaları yalanladı. Doğulu ile arkadaş olduklarını söyleyerek imam nikahı tezini sert bir dille reddeden Çakır, şu sözleri kullandı: “Son günlerde hakkımda sosyal medyada ortaya atılan tezleri çok ciddiye almasam da; ailem ve yakın arkadaşlarım gerçeği bildiği için bu duruma sessiz kalmam daha da ağırlaşacaktır, onun ailesine ve kendi aileme saygımdan dolayı bu açıklamayı yapma gereği duydum. dergi Bu nedenle böyle bir habere dahil olmak son derece rahatsız edici. Kadir çevremdeki tüm arkadaşlarım gibi çok sevdiğim bir arkadaşım. Bu haber tamamen kötü niyetle yapılmış bir senaryodur, bu tür şeyler lafın konusu değildir.”

“KİMSENİN İKİNCİ EŞİ DEĞİLDİM”

“Üstelik hayatımda ikinci bir eş ya da kimsenin alternatifinin ortasında kalan bir kadın olmadım. Bu nedenle imam nikahı haberleri trajikomik bir hikayeden öteye geçmiyor. Son olarak çok teşekkür ederim. Beni tanıyan gazeteci arkadaşların gösterdiği hassasiyet.”

derbent-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu