Ekonomi

GameStop’tan yeni ortaklık haberleri

Önde gelen oyun geliştiricilerinden biri Oyunu Durdurkatman-1 blok zinciri Telos’un arkasındaki isim olan Telos Vakfı ile Web3 oyun tekliflerini genişletmek amacıyla işbirliği yapacak.

Ortaklık, Telos’un merkezi olmayan blockchain altyapısını kullanan Web3 oyunlarını GameStop’un yakında piyasaya sürülecek olan Playr fırlatma rampası ile bir gösteriye getirecek.

Telos Foundation’da iş geliştirme uzmanı olan AJ Dinger, yaptığı basın açıklamasında GameStop ile işbirliğinin Web3 oyun ekosistemine yeni kullanıcılar kazandıracağını söylüyor.

yemek, “Ortaklığımızın Web3 dünyasına yeni kullanıcılar çekme konusunda da faydalı olacağını düşünüyoruz. GameStop Playr’ı Telos’un yüksek performanslı blok zincir altyapısını kullanan Web3 oyunlarıyla birleştirerek, şu anda Web2 oyuncularının Web3 teknolojisini benimsemesini engelleyen pek çok engeli ortadan kaldırabileceğimize inanıyoruz.”terimleri kullanır.

Gelişmeler üzerine, Telos’un yerel belirteci TLOS, tekrar düşmeden önce hızla yüzde 10 arttı.

GameStop, Web3 oyunlarını içeren dijital büyümesine odaklanmak için “gerçek mekanda” stratejisinden uzaklaşmaya devam ediyor. Şubat 2022’de 1. katman blok zinciri Immutable X ile katılımını duyuran şirket, Temmuz ayından bu yana faaliyet gösteren NFT pazarında işlem görecek oyun içi varlıklar sağlıyor.

Bu yazı ilk olarak CoinDesk Türkiye’de yayınlanmıştır.

aricakhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu