Haber

Ayrılığın acısını yaşayan Mehmet Ali Erbil’den eski nişanlısı Gülseren Ceylan hakkında tartışmalı sözler!

Nişanlısı Gülseren Ceylan’la yollarını ayıran Mehmet Ali Erbil, ayrılığın ardından eski sevgilisiyle ilgili sansasyonel açıklamalarda bulundu. Erbil, eski nişanlısı Ceylan hakkında, “Her ne kadar ‘Ben namuslu bir hanımefendiyim, kimseden bir şey almam’ dese de çıkarken yüzüğü istedim ama vermedi.” Detaylar ?

Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil ile sevgilisi Gülseren Ceylan’ın iniş çıkışlarla dolu ilişkisi bir süredir magazin gündeminde yer alıyor.

Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil’den bir yaş küçük olan Gülseren Ceylan ile 66 yaşındaki sunucunun ilişkisi, aralarındaki yaş farkı nedeniyle oldukça eleştirildi.

Ancak Ceylan aşkını, “Olayın parayla alakası yok. Ben kendisinden çok memnunum. Hayatımda hiç olmadığım kadar mutluyum, kimsenin ne dediği umurumda değil” diyerek aşkını savundu.

Üstelik Erbil, genç sevgilisine doğum gününde evlenme teklif etti: Tam ufukta düğün var derken ani ayrılık geldi!

Gülseren Ceylan, ayrılığını “Mehmet Ali Erbil’le yollarımızı ayırdım. Kendisine hayatında başarılar diliyorum. Buradan toplu yanıt alalım. Bir daha bu konuyu konuşmayacağım” şeklinde duyurdu.

Yeni Günaydın’a konuşan Mehmet Ali Erbil, ayrılık iddialarını doğruladı ve ortalığı karıştıracak açıklamalarda bulundu.

Erbil, “Son dönemde istekleri hiç bitmedi. Ev, araba, elmas istiyordu. Benim kredi kartım zaten vardı ama para hırsı hâlâ devam ediyordu.”

“Gittiğinde 180 bin liralık tektaş yüzüğü de yanına aldı. Sürekli ‘Ben namuslu bir kadınım, kimseden bir şey almam’ demesine rağmen yüzüğü istedim, vermedi. “

Erbil, “Her şeyi toplayıp gitti. Uzlaşma söz konusu değil” diyerek ilişkilerinin bittiğini duyurdu.

Bu açıklamalarla ilgili niyetiniz nedir? Yorumlara hoş geldiniz ?

gumusovahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu