Haber

Amasya Belediye Başkanı Esnafın Yanında Olduklarını Açıkladı

Amasya Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik, “Belediye olarak her zaman vatandaşımızın ve esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz.”

Taksici esnafı bir taksi durağında ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Önder Çelik, “Vatandaşlarımızın sorunları bizim dertlerimizdir. Haftada bir gün halk günü düzenleyerek vatandaşlarımızın isteklerini dinliyoruz. Ayrıca vatandaşlarımızın dertlerini dinliyoruz.” , ilimizde faaliyet gösteren farklı hizmet şubelerini ziyaret edeceğiz.Ziyaretlerimizin ilkini taksici esnaflarımızdan başlattık.”

Farklı iş kollarındaki taksi durakları ve esnaf ziyaretlerine devam edeceğini belirten Çelik, “Gece gündüz demeden halkımıza hizmet eden ekmeğinin peşinden koşan esnafımız bizim ve Amasya için önemlidir. Bir medeniyetin medeniyetini ölçebilirsiniz. o ilde hizmet sektörünün kalitesine göre hizmet veriyor, siz de o şehirde özveriyle hizmet verdiğinize şahitlik edebilirsiniz.Biz şahidiz.Taksi durağında çalışan tüm esnaflarımıza ev sahipliği yaptıkları için teşekkür ederim.” – AMASYA

haberrefahiye.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu