Haber

Ali Koç giderse Fenerbahçe’nin başkanı kim olacak? Aziz Yıldırım dışında iki isim konuşuluyor

SporToto Muhteşem Lig’in 27. haftasında Kadıköy’de 4-2 önde olduğu maçı kaybeden ezeli rakibi Beşiktaş karşısında 10 oyuncu kaldı. Fenerbahçe Taşlar hareket etti. 5 yıllık görevinde futbolda büyük hayal kırıklığı yaratan lider Ali Koçkredisi bitti.

SESSİZ SESLER

Beşiktaş derbisinin son bölümünde taraftarlar Ali Koç’u istifaya davet ederek coşkulu tezahüratlar yaptı. İstifası istenen Başkan Ali Koç’un bu baskıdan nasıl kurtulacağı merak konusu oldu.

AZİZ YILDIRIM İSTEMİYOR

Bazı kongre üyeleri eski lider Aziz Yıldırım’ın dönüşü için baskı yapıyor. Ancak Yıldırım buna sıcak bakmadı. Kulüpte başkan adayı olmaması durumunda çok düşük bir ihtimal olsa da Yıldırım’ın geri döneceği konuşuluyor.

EN ÖNEMLİ ADAYLAR SARAN

Ünlü medya patronu ve iş adamı Sadettin Saran, cumhurbaşkanlığı için en önemli aday olarak görünüyor. Saran bu göreve hazır olduğunu her fırsatta dile getirir.

BAŞKA BİR ADAY İSTİHBARAT

Daha önce Fenerbahçe’de cumhurbaşkanlığı için Aziz Yıldırım ile yarışan eski TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar’ın ismi de kulislerde konuşuluyor. Ancak Aydınlar ismi camiada diğer adaylara göre daha soğuk bakılıyor.

seyhan-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu